Skip to main content

30 sekúnd poníženia alebo lekcia za všetky drobné

O tom, že nie je všetko zlato, čo sa blyští a nie je všetko whisky, čo sa vy..í 😉

V piatok som sa ocitol plánovane pri Štúdiu 4 v bratislavskej Mlynskej Doline, kde sa vysiela relácia Hit Storočia, nakoľko som tam mal nejaké stretnutia. Ale už neplánovane som sa zúčastnil živého vysielania v samotnom štúdiu. Priznám sa, že som program predtým málo sledoval, ale 90-te roky sľubovali celkom zaujímavé dialógy prítomných glosátorov (Milan Kňažko, Petra Polnišová, Dano Dangl) i vtipné dokrútky či ukážky z klipov.

Musím uznať, že atmosféra bola skvelá takže pomerne rýchlo ubehli takmer dve hodiny vysielacieho času. Ako bonus bolo po takmer 10 rokoch vystúpenie MC Erika a Barbary s remastrovanou verziou ich hitu z roku 1995 „U can’t stop“, ktorá sa pačila mnohým prítomným vrátane mňa a aj preto ma potešila informácia o nasadení singlu v rádiach. Pre tých, čo sú zvedaví samozrejme nechýba video na YT.

Ešte väčší gól bol zostrih klipov, ktoré sa nedostali do užšej nominácie, najmä posledný v zostrihu. Najprv si pozrite video (áno, opäť z YouTube) – posledných 30 sekúnd.

Aj Vy ste sa pobavili na „drsnom“ Johnny Mečochovi? Tvrďas spievajúci srdcervúce lovesongy pre mladé tínedžerky s ulízaným zjavom a nevinným pohľadom. Jou-jou … Naskytá sa otázka, či Johnny svoju tvrdosť a drzosť len hrá a doma pri hre s Barbienami počúva Lunetic, alebo sa tak zmenil svojím spôsobom k horšiemu. Neviem, ale aspoň som týmto videom dostal odpoveď k nápisu „Pedál“, ktoré mal na sebe v jednom z posledných kôl reality show „Miliónový tanec“.

Pekný opis posledného vydania napísal aj Bohumil Stejskal.

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

7 thoughts to “30 sekúnd poníženia alebo lekcia za všetky drobné”

  1. A moze mi niekto povedat, ako sa volala ta mecochova skupina? A ma niekto aj ten klip, ci dokonca CD??? 😀

  2. MEGAROFL. „hip hop je moj zivot, je moje vsetko, pre hiphop zijem..“ V podstate poza ako poza, akurat teraz rozprava ako cigan co pozeral Krstneho otca (ja nejsu zadny rasista, pro mne cigan jak Mecoch )

  3. pan v rokoch … DJ Bobo ma cez 40 a nik nanho nic nehovori 😉 a zjav Barbary bol zamer … len skoda, ze niektori pozeraju len na vzhlad … (mecoch je ina kategoria) 🙂

  4. 2 lso: a to je? nenaslo mi nic.
    2 rockblock: ale mark svoje zaciatky chvali, johnny taji o vysmieva sa takym ludom 🙁

  5. no a? tusim aj Mark Wahlberg bol v chlapcenskej skupine a aha jaky akcny hrdina sa z neho stal… co je na tom?

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: