Skip to main content

Mýto je kvalitne spravené. Ako ropka.sk

Je priam neuveriteľné, čo sa posledné dni deje v tejto banánovej republike. Nemienim písať o politike a o politikoch. Chcem len podporiť slovenských autodopravcov v ich proteste. Aj bannerom v článku.

 

 

Česká firma skasírovala ťažké peniaze za www.nsrr.sk a www.ropka.sk , cena vysoká kvôli „údajnému zabezpečeniu“ … Vieme ako to dopadlo, všakže? Do Írska posielame vzorky výbušnin, však čo keby ich tam nedajbože mali málo? A zároveň v rámci kolegiality precvičíme aj írskych policajných psov. No a čo, že dotyčný „civiloterorista“ o tom nič nevedel, že? A aby to nestačilo, RedAir Troll spolu s ministerstvom zaviedli „úžasne“ fungujúci systém mýta. Víťaz z tendra s najdrahšou ponukou. A najmenej skúsenosťami asi … Malí dopravcovia sa bránia. Pochopiteľne. Nechcú rozširovať rady nezamestnaných na úrade práce a aj za kamióny musia platiť PZP. Majú svoje rodiny.

 

Súčasné kvality slovenského mýta zároveň dvihnú a už aj dvihli (SAD Prešov a.s.) ceny tovarov a služieb. A to sa týka nás všetkých. Všetkých, čo ničíme naše cesty a chodníky. Chodíme, bicyklujeme, beháme a či inak derieme asfalt slovenský. Len súdruh Fico sa tvári, že všetci sme volovia, len on je lietadielko.

 

Mnoho bratislavčanov súhlasí s protestom. Súhlasím aj ja. Ak súhlasíte aj Vy, pridajte si nižšie uvedený banner na svoj web. A môžte napísať tam, prečo ste to spravili, alebo odkázať na tento článok.

 

Podporujem protest autodopravcov!

 

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

2 thoughts to “Mýto je kvalitne spravené. Ako ropka.sk”

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: