Skip to main content

Z niečoho žiť musím …

Začal som sa riadiť heslom, že čo si nespravíš – nemáš. Mám momentálne nejaké problémy, tak som sa rozhodol pre jeden experiment.

 

 

Vlastnim 3 domény, ktoré sú vhodné ako katalóg a dá sa na nich vybudovať určitá komunita. Iste – cieľom je aj monetizácia webu. Keďže čas je môj nepriateľ a občas aj niektorí ľudia, na ktorých mám občas šťastie (typy – Jasnééé, spravím!), rozhodol som sa už veci robiť sám. Nemám inú možnosť.

 

Jedna z tých adries je svadobne.info, kde máte momentálne len zoznam firiem rozčlenený podľa krajov a miest. Momentálne v databáze nájdete cez 600 firiem. Ak je tam aj tá Vaša, nezabudnite nám poslať aktuálne údaje a Vaše logo!

 

Pre rýchlosť pridávam linky na zoznam firiem v jednotlivých krajoch:

Bratislavský kraj

Banskobystrický kraj

Košický kraj

Nitrianský kraj

Prešovský kraj

Trenčianský kraj

Trnavský kraj

Žilinský kraj

 

Samozrejme sa nevyhýbam žiadnym druhom spolupráce, ako aj pokiaľ viete o nejakej osvedčenej firme, ktorá sa spolupodieľala aj na Vašej svadbe – pošlite mi mail na admin@svadobne.info … Web budem samozrejme dopĺňať o nové funkcie a prvky. Teraz som chcel hlavne aby to bežalo, prípadne sa zlepšili pozície vo vyhľadávačoch a pod. Verím, že aspoň niektorým z Vás pomôže!

 

 

 

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

2 thoughts to “Z niečoho žiť musím …”

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: