Skip to main content
Autodiely

Aj autodoplnok môže byť ako darček!

Tak ako priatelia? Vysviatkovaní? Prejedení? Vyoslavovaní? Darček odovzdaný? Ak ste prežili Vianoce 2011 a Silvester v zdraví, blahoželám a vítam Vás pri čítaní prvého môjho blogpostu v roku 2012.

Vianoce nespomínam len tak náhodou. Možno sa chcem podeliť o takú príjemnú skúsenosť a zároveň úvahu. Sledujem posledné roky, že tradičné vianoce akosi už začínajú byť viac o komercii, medzi darčeky radíme najčastejšie drahé voňavky, knihy, hry na herné konzoly, tablet, lacné notebooky či iná technika. Možno tam nevidím častokrát nejaké praktično. Možno mi už z tých reklám šibe a prestávam rozumieť, čo je vlastne správne.

Kde hľadať?

Ja som tiež koncom novembra a začiatkom decembra riešil dilemu, komu čo pod stromček. Keďže som zákazníkom MyWorld cashback systému, listoval som katalóg partnerov. Jedného dňa som narazil na jeden web, kde som pozeral ich ponuku až som našiel to pravé orechové. Predstava, že darujem ako darček pod stromček niečo z kategórie autodoplnky, ma celkom rozveseľovala. Čo to bolo? Bumerangy. Inak povedané -> clony proti prievanu na predné sklá :).

Potešilo ma, že veľkosť balenia bola pomerne skromná, no tovar doručil kuriér nepoškodený. Lišty majú na sebe lepiace plochy, inštalácia je pomerne jednoduchá, ako si môžete všimnúť aj na fotke.

?

Od bumerangy
Clony naštastie veľmi netrčia od okien, pôsobia veľmi príjemne na pohľad a plnia svoj účel. Výhodou je ich pomerne rýchla a čistá montáž, aj keď som si na to trúfol radšej až v servise, kedže mám obe ruky ľave. 😀 Výsledok vyzerá asi takto 🙂
Od bumerangy

Výhodou okrem lepšieho vetrania bez nadmerného hluku, či nepoletovaniu popola z cigariet, ak si náhodou (ako ja) občas zapálite v aute je aj fakt, že v zime nemáte zasnežené či zamrznuté okno a nemusíte tak sekať do ľadovej vrstvy. Ale dosť môjho rozprávania. Budem rád, ak sa podelíte v komentároch, ako ste VY prežili vianoce a silvester, prípadne, čo ste si našli pod stromčekom! 😉

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

One thought to “Aj autodoplnok môže byť ako darček!”

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: