Skip to main content

Opäť zmena v živote

Už vyše týždňa nebývam na konci Petržalky, v ktorej som prežil väčšinu svojho života a presťahoval som sa na najchladnejšie miesto v celej Bratislave. Je to už ôsme miesto môjho pobytu a onedlho tak dorovnám rekord Patrika Hermana z TV Markíza.

Pocit je to zvláštny. Možno je to aj dobrý ťah, ako sa zbavím niektorých zlozvykov a naučím sa nové veci a pribudnú nové skúsenosti, či možno je to spojené aj s nárastom zodpovednosti.

Každopádne aj keď som možno o veľa došiel, veľa som získal. Dnes mi dojdu zapojiť triple-play od UPC, takže môžem začať realizovať ďaľšie plány v mojej pracovnej oblasti. Postupne som sa zabýval, vychádzame super a zatiaľ neboli nejaké konflikty, keď nerátam susedov, čo sa nám prevŕtali do bytu a opadla nám mierne omietka :))) .

Dnes ma čaká náročný deň, ale nejak to prekusnem, lebo vidina lepšieho života ma ženie vpred. Nejedná sa však len o život môj. Takou predzveťou bola aj malá výhra v DOXXbet, takže verím, že dnešný deň bude fajn. Až na tú DPH, čo mám platiť :-/ … Zas sa na mne tento štát nabalí. Grrrr …

Čo to všetko znamená? Život je o zmenách. Nebojte sa aj Vy zrealizovať radikálnu zmenu vo svojom živote, pokiaľ Vás srdce volá. Ale nezabudnite, že všetko s rozumom. Je potrebné primiešať trochu rácia a bude to ideálny mixovaný koktail pre Váš život. Takže good luck 😉 .

Váš eMDi

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

5 thoughts to “Opäť zmena v živote”

  1. A preco si to nezapamata moje udaje, zase som to musel vyplnit len aby som vyjadril zhrozenie nad tym, ze komentare pod clankom mas OPACNE otocene…

  2. No… Vzhlad to ma decentny, ALE niektore veci su tu fakt na (teraz nepekna nadavka, za ktoru by mi to dalo asi BAN :D) polozene. A asi minutu som hladal tento formular.

  3. nefunguje ti dole link SPAT NA ZACIATOK.. ked kliknem, vobec to nejde hore 😛
    a inak, mohol by si spravit cursor:hand, ked ksom na ZOBRAZIT FORMULAR..

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: