Skip to main content

Za odsúdenie som bol odsúdeny ja

Nemám problém s kritikou na moju stranu, niekedy mám však pocit, že obeť je vlastne spoluvinník. Prečo je tomu tak?

V poslednom videoposte som bol „zdžubaný“ v komentároch, že som použil možno nevhodné prirovnania. Nevhodné prirovnania na adresu 5GBps DDoS útoku, kedy sa mohol v podobnej situácii, akú opisujem ja, ocitnúť ktokoľvek z nás.

Naozaj si nemyslím, že moje slová vyzneli tvrdo, ani to, že by boli nevhodné. Za nevhodný skôr považujem daný čin. Je sloboda prejavu, samozrejme. Preto príspevky necenzurujem vo veľkom (kedy ich cenzurujem je uvedené v podmienkach pod formulárom) a diskusiu zapínam takmer stále ku každému postu.

Preto by som bol rád milý Rivall, čo si o tom útoku myslíš ty, kedže sám pracuješ v danom vydavateľstve. Ako to vnímaš ty. V prípade websupportu zaúradoval štát, v prípade dial telecom Vy a hackerský attack na Vás, ktorý mal ešte väčší dopad. Ja naozaj chcem ísť večer kľudne spať a neriešiť veci, za ktoré nemôžem do jednej v noci. Aby mi zvonil telefón a každému odpovedal. Riešim prácu cez deň, nie ešte aj večer.

V poste som nikoho z dotknutých neobvinil narozdiel diskusií na žive.sk a podobne, kde na Vás diskutujúci nadávali ako choré vrany. Ale človek sa Vás zastane, akceptuje, že bulvár je Vaše živobytie a nakoniec ostane zas len ten najväčší chuj, čo sa mi v súvislosti s tebou stáva v poslednej dobe často. Keď nemáš konštruktívnu kritiku, radšej buď ticho.

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

2 thoughts to “Za odsúdenie som bol odsúdeny ja”

  1. Emdi niekedy fakt nechapem… Snazis sa byt kontroverzny, ale stracam zmysel ze o co ti ide… To fakt myslis vsetky tie veci co pises, hovoris vo videoblogoch vazne?

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: