Skip to main content

Ukáž svoju plochu!

Mnohí z Vás to poznáte. Pre rýchly prístup ukladáte potrebné súbory na plochu, aby boli po ruke. Po čase však zistíte, že sa tam neviete orientovať a dokonca už nemáte voľné miesto, aby ste tam niečo odložili.

Ja som mal podobný problém, no poriešil som to lepšou hierarchiou súborov a niet nad kľudný pohľad na čistú plochu. A ako ste na tom Vy? Mám malý návrh, pochváľte sa aj Vy na svojom blogu napríklad o screenshot plochy.

Moja pracovná plocha
Moja pracovná plocha

V beryle použitá téma Kore Default, SuperKaramba na ploche s LiquidWeather ++ a AeroAIO. Štafetu podávam embuckovi, Tomášovi Abaffymu, Braňovi Rácovi a Samovi Trnkovi.

Samozrejme budem rád, keď mi pošlete linky Vašich postov so screenshotmi plochy, ktoré tu budem priebežne dopĺňať. 🙂 Týmto kontrujem na Embuckovu reťazovku – Tvár za blogom :)))

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

9 thoughts to “Ukáž svoju plochu!”

  1. to depi: vzdy sa zabavam na screenshotoch ploch windowsakov 😉
    neviem, ale ja som sa vzdy snazil moje nelegalnnosti schovavat, ale windowsaci sa povacsine s nimi chvalia (na polochach same ikonky komercnych softov, rozne recenzie na softy na weboch,… )

  2. Teda, asi budu muset s tim vzhledem mého Ubuntu něco udělat. Teď ho mam dost primitivní a plochu (jak píšeš výše) ucpanou různými TO DO soubory (ačkoliv používám Tomboy :o) ).

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: