Skip to main content

Hnevá Vás IE?

Netajím sa svojou averziou na staršie verzie prehliadača internet Explorer, koniec koncov, dole na stránke mám aj príslušnú ikonku. Ako však dať ľuďom vedieť, že práve oni používajú to, čo nemá rád žiaden webdeveloper a prípadne zarobiť?

Mohli ste si už dávnejšie na mnohých stránkach všimnúť reklamy Google AdSense propagujúce FireFox. Častokrát som sa však stretol s jednou vecou. Reklama sa mi zobrazila i napriek tomu, že FireFox používam. Zdá sa mi to zbytočné plytvanie impresiami a tým aj znižovanie miery prekliku a samotnej provízie.

Tak som narýchlo spravil skript, ktorý nám toto eliminuje, môžete poslať informáciu pre tohto usera a ponúknuť mu na stiahnutie Váš obľúbený browser … Či už to bude Opera, FireFox, Safari, Flock a pod., je to len a len na Vás. Jeho implementácia a customizácia je pomerne jednoduchá.

Samotný spakovaný súbor môžete stiahnuť tuto ľaľa! Akékoľvek námety či pripomienky k veci sú vítané. Enjoy 😉

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

5 thoughts to “Hnevá Vás IE?”

  1. je to podobny, len jemne upraveny. ale je to cudne. (tento uz musi ist) pretoze vyuziva HTTP hlavicku. a ten tvoj na novsich verziach nemusi tiez vsade ist, ak sa nemylim. narazam na absenciu blokovych zatvoriek 🙂

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: