Skip to main content

Keď sa T-Mobile chová ako T-Debile

V poslednej dobe počuť často z rôznych strán sťažnosti na ružového alebo oranžového operátora a na jeho kvality a „kvality“.

A nie je to tak dávno, čo som písal svoje skúsenosti. Zdá sa, že nespokojný s mnohými službami asi nie som jediný, pretože Tomáš Abaffy, napríklad napísal takých článkov kopu a kopu. Zmätok úraduje všade, ale v T-Mobile mám pocit, že dvojnásobný.

Po úpravách v prihlasovacom mechanizme a celkovom fungovaní t-zones.sk počnúc, cez divne fungujúce notifikácie o zmene nastavení služieb až po mnohé nepresné údaje o PLATENÝCH službách končiac. Človek má potom dojem, že operátor si z neho robí prdel.

O čo ide tentokrát? Včera som sa snažil do mojej čerstvo opravenej Nokie stiahnuť jednu tému cez GPRS nakoľko som niekde zapatrošil BlueTooth adaptér, no keď sa mi to nepodarilo korektne ako som chcel, tak som si aspoň šiel cez wap.t-zones.sk pozrieť zvonenia. Dve sa mi zapáčili, tak som si ich stiahol a pri obligánej otázke „Chcete potvrdiť stiahnutie zvonenia?“ som pre istotu prezrel celú načítanú obrazovku, či nenájdem info o spoplatnení. Nenašiel. Tak fajn, je to free, hor sa do sťahovania …

Po dvoch stiahnutých súboroch som vypol GPRS a pobral sa do ríše snov, no preventívne ma stihla nasrdiť SMS s informáciou o úprave kreditu o 60! Sk a poďakovaním za aktivovanie nejakej permanentky! . Avšak už pri nedávnej aktivácii GPRS mi záhadne zmizlo 40 Sk z kreditu a pritom prenesené dáta nepresiahli 250 KB !

Sečteno a podtrženo … Obaja pôvodní operátori začínajú ľudí už pekne (pardon za výraz) – nasierať a budem nasledovať už spomínaného Tomáša a úplne migrujem do siete O2, kde som si už objednal paušál.

Týmto pozdravujem oddelenia kvality oboch operátorov …

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

7 thoughts to “Keď sa T-Mobile chová ako T-Debile”

  1. No to som ani nechcel spomenúť v poslednej dobe sa mi poriadne serie transmit signál, a rovnaký prípad aj u kamoša ktorý ma ešte dokonca aj tu prídavnú anténu. Ak s tým nič nespravia o rok mi končí viazanosť dám asi iného ISP.

  2. Zdar eMDi, tento článok ma už donútil dať koment, som tiež userom T-Mobile a okrem iných služieb používaj aj ich Rýchly Internet 2 a z týchto nových systémov na prihlasovanie do T-Zones ma ide poraziť, predtým som si pekne zmeral prenesené dáta ale teraz sa musím prebiť cez pár zón kým k tomu dôjde a musím byť závislý od mobilu nakoľko posielajú tie overovacie SMS, takže ja len toľko že už sa tam skoro vôbec nelogujem. Ako týmto krokom majú u mna veľké mínus.

  3. Hej dava, kukol som ze aj ceny uz niesu uplne „ujete“, ale rychlost je max Edge, co vo vacsich SK dedinach uz nie je dostatocne. Jo ak to potrebujes, samozrejme 😉

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: