Skip to main content

Keď volať o pomoc – tak efektne!

Je o mne známe, že preferujem zo slovenských televízií TV JOJ. Od relácií, cez seriály až po publicistiku. Webstránku nevynímajúc.

Práve na novú verziu som sa tešil a už demo hovorilo za seba. ALE … Povestné „ale“ zaúradovalo aj tentokrát a tak TV JOJ má riadne problémy a značne medializované so svojím novým a celkom prepracovaným portálom (to sa musia smiať v Záhorskej Bystrici …).

Mám registračné číslo už niekoľko dní a dnes som sa zaregistroval ihneď, ako odstránili HW problémy a server i portál boli normálne dostupné. Aby toho nebolo dosť, stránka má však problém aj na svojom programovom pozadí.

Keď som sa totižto snažil opätovne prihlásiť so svojím menom a heslom – odmietlo. Po vygenerovaní nového hesla som sa prihlásil a pri pokuse o zmenu na normálne heslo som ostal v nemom úžase … Volal som sa zrazu „Janko Hraško“. Presne toto mi spomínal Braňo Rác, s ktorým som v tej chvíli kecal na Jabberi a ktorý sa mi „vlúpal“ aj do samotného portálu. Tu je screenshot:

Bez toho, že by som bol odhlásený som sa už pre zmenu volal aj Branislav Rác
Bez toho, že by som bol odhlásený som sa už pre zmenu volal aj Branislav Rác

Bez toho, že by som bol odhlásený som sa už pre zmenu volal aj Branislav Rác

A čo ten nadpis? Chcel som pomôcť do sekcie s technickou podporou, známou aj ako F.A.Q.. A tu som našiel túto odpoveď :

No comment
No comment

No comment

Portál však vyzerá veľmi nádejne, takže verím, že internetové oddelenie čím skôr odstráni problémy s portálom a na webe už nebude svietiť nápis beta.

eMDi

Blogger, webdeveloper, linuxák, F1 Fan

5 thoughts to “Keď volať o pomoc – tak efektne!”

  1. joj nemam rad 😉 a ked dostanem chut pozerat v spravach, pribeh kaciciek, psikov a roztopenych snehuliakov, tak to nie je uspokojene, kedze zial (hej..som socka. sice mi okna a kancelariu firma dala, ale ja som to odmietol a nainstaloval si linux na pracovny book) nemam nainstalovany jediny podporovany operacny system, pod ktorym by som sputil ten Joj media player.
    takze mi zostava jedine ta3 a markiza. tot dve stanice, ktore su pozeratelne (z hladiska prehravania streamu 😉 )

  2. v noci som kecal s ondrom jurovcakom (poverený riaditeľ úseku nových médií Joj) a bude to casom fixnute, budem to mat na testovani asi podobne ako CSSka … ak chces, napis mi do mailu a ked budem mat fixnuty plugin, tak mzoes skusit …

Pridaj komentár

%d blogerom sa páči toto: